صنایع دستی پرنیا

با کلیک روی دکمه عضویت در خبرنامه ما عضو شوید.

گروه کالا    
محصولات    
دسته بندی مطالب   
برچسب   
اخبار   
مقالات   
وبلاگ   
مرکز ویدئو   

شروع پیش فروش تمبرهای طلا و نقره تختی از 5 شهریور 1401

پیش فروش تمبرهای طلا و نقره جهان پهلوان تختی از شنبه پنجم شهریور ماه 1401، همزمان با سالروز تولد ایشان، آغاز خواهد شد.

اعلام زمان پیش فروش تمبرهای طلا و نقره سعدی

پیش فروش تمبرهای طلا و نقره سعدی از شنبه یکم مرداد ماه آغاز خواهد شد.

رونمایی تمبرینه طلای نوروز 1399

در حاشیه برگزاری جلسه هیئت مدیره با حضور حسین نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست، تمبرینه طلای نوروز 1399 رونمایی شد.

صنایع دستی پرنیا اقدام به تولید تمبر طلای نوروز 1399 با مشارکت شرکت ملی پست نموده است

ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای شما عزیزان و همراهان همیشگیه صنایع دستی پرنیا باستحضار می رساند طبق سنوات گذشته، این مجموعه اقدام به تولید تمبر طلای نوروز 1399 با مشارکت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، نموده است.

مصاحبه اختصاصی اقتصاد جوان با استاد رحیم پرنیا

صنایع دستی پرنیا تولید کننده و خالق آثار ارزشمند، برجسته و فاخر فرهنگی و هنری ایرانی است که این آثار شاهکاری بی نظیر و جاودان در عرصۀ فرهنگ و هنر می باشند و همچنین معرف هویت و فرهنگ اصیل ایران هستند.

امحا تمبر کتیبه حقوق بشر کوروش

تمبر كتيبه حقوق بشر كوروش با حضور نمايندگان شركت ملي پست جمهوري اسلامي ايران ، صنايع دستي پرنيا و ماهنامه دنیای تمبر در تاريخ ٩٨/١١/٣٠ امحا گردید.

تولید تمبرینه های فاخر کلکسیونی کتیبه حقوق بشر کوروش کبیر توسط صنایع دستی پرنیا

صنایع دستی پرنیا از مدت ها قبل در تهیه و تدارک تولید و ساخت محصولی فاخر برای این کتیبه با ارزش بوده است و در نهایت با همکاری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی اقدام به طراحی و تولید تمبرینه های فاخر کلکسیونی طلا و نقره و بای متال کتیبه حقوق بشر کوروش کبیر نمود.

مدال یا سکه یادبود صلح تولید می‌شود

به مناسبت روز جهانی صلح و در همکاری با موزه صلح ایران اولین مدال یا سکه یادبود صلح را تولید می‌کنیم. این مدال یا سکه از نقره خالص تولید می‌شود. در یک طرف آن نماد صلح در میدان پارک شهر و در طرف دیگر آن آرم موزه صلح تهران نقش بسته است.

تقدیر جواد خیابانی از پروژه حیات وحش خانه سکه ایران

حفظ محیط زیست یکی از مهمترین فرهنگ هایی است که در جوامع پیشرفته نهادینه شده و مردم به صورت خودجوش در مسیر حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلوده شدن آن گام بر می دارند. روز گذشته جواد خیابانی عزیز، گزارشگر ،مجری و تهیه کننده برنامه‌های ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در مجموعه خانه سکه ایران حضور یافت. پس از بازدید از محصولات فاخر، تقدیر ویژه ای از پروژه حیات وحش خانه سکه ایران داشتند.

حمایت از خرس سیاه بلوچی

خانه سکه ایران (پرنیا) از فروش هر قطعه از مدالیون خرس سیاه بلوچی مبلغی برای حمایت از زیستگاه و محیط بانان منطقه زندگی خرس سیاه بلوچی در نظر گرفته تا به جلوگیری از انقراض آن کمک کند.

امحاء قالبهای تمبرینه طلا و نقره و بای متال امام رضا (ع) 1398

در تاریخ 27 / 5 / 1398 با حضور نمایندگان شرکت ملی پست ، انجمن تمبر ایران ، مجله ماهنامه دنیای تمبر و گروه صنایع دستی پرنیا در محل ساختمان صنایع دستی پرنیا امحا گردید.+