صنایع دستی پرنیا تنها تولید کننده تمبر طلا و نقره در ایران

صنایع دستی پرنیا تولید کننده و خالق آثار ارزشمند، برجسته و فاخر فرهنگی و هنری در ایران است. مدیر عامل صنایع دستی پرنیا و موزه تمبرهای طلا و نقره ، جناب آقای رحیم پرنیا زاده اردیبهشت ۱۳۴۳در اردبیل است. وی اصالتی آذری دارد، و همین موجب شد تا نخستین پرتره برجسته از طلا و نقره را از تصویر شاعر نامی معاصر، شهریار بسازد. پس از آن پرتره جهان پهلوان تختی بود که به قلم هنر دستان استاد ساخته شد.

صنایع دستی پرنیا تولیدکننده سکه یادبود(مدالیون) برای شرکتهای معتبر، سازمانها، ارگانها و بانکها بوده و جهت تولید سکه یادبود(مدالیون) برای اولین بار در ایران می باشد. این محصولات گرانبها دارای کد استاندارد T99 و دارنده گواهی ISO 9001-2008 می باشند و همچنین با مجوز شماره 12273- 126 /912 از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری و مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران دارای ماهیت فرهنگی – هنری می باشند.

موزه تمبرهای طلا و نقره ایران

موزه تمبر طلا و نقره حاصل فعالیت‌های دو موسسه هنری و صنایع دستی به مدیریت استاد رحیم پرنیا است و از سال‌ها پیش در تولید انواع مدال، تمبر و سکه‌های طلا و نقره را فعال هستند. این موسسات هنری در اقدامی فرهنگی با تمرکز بر چهار موضوع مانند مشاهیر، محیط زیست، صلح و هنر ایران اقدام به تولید تمبر، سکه و مدال‌های کلکسیونی کرده‌اند که‌ مورد استقبال بسیاری از مجموعه‌داران و فرهنگ دوستان کشور عزیزمان و همینطور خارج از کشور قرار گرفته است.

مدالیون (سکه یادبود)

مدال یادبود به سکه هایی گفته می شود که خصوصیات سکه رایج (خرج شدنی) را دارد مثلا اندازه ، طرح ، تاریخ ، تصویر و... ولی سکه رسمی نیستند (خرج نمی شوند) و به عنوان یادگار رویدادهای مهم ، مناسبت های مذهبی و سیاسی خاص و یا گرامیداشت چهره های علمی و فرهنگی و تاریخی هر کشور ضرب می شوند.

با ما در ارتباط باشید

با استفاده از هریک از روش های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

آدرس :

تهران - ایرانشهر - خیابان آیت اله طالقانی - خیابان ایرانشهر - مجتمع تجاری اداری میلاد - پلاک 124 - طبقه سوم - واحد 6

ایمیل :

office@shemshetala.com

تلفن :

02188314479

واتساپ :

+989103939110


تلگرام :

@niyaco


اینستاگرام :

@niyaco_com


آپارات :

@niyaco_com

تماس با ما


  7     -   =   سه