تمبر گاندی

سکه یوز ایرانی

خانه سکه ایران(پرنیا) با همراهی خانم هدیه تهرانی برنامه حمایت از گونه های در معرض انقراض ایران را آغاز کرد و بزودی سکه یادبود نقره و شمش طلا با نقش برجسته یوز ایرانی را تولید خواهد کرد که منافع حاصل با همکاری خانم تهرانی صرف حمایت از یوز ایرانی و محیط زیست ایران خواهد شد.

تا يك حسرت ملى تنها پنجاه يوز باقيست ‏ طبيعت سرزمين ما سرمايه ملى ماست . شير ايرانى نابود شد. ببر مازندران نابود شد. حالا تنها كمتر از ٥٠ "يوز پلنگ ايرانى" باقى مانده است. نمي گذاريم این حسرت بر جان ایران عزیز بنشیند، بى تفاوتى به نابودى گونه هاى در خطر، كم كم در زندگى خودمان نمود پيدا خواهد كرد.. هر كس براي ساختن، براي نگهداري از سرمايه هاي وطن سهمي دارد. همه در کنار هم این حرکت بزرگ فرهنگی را آغاز كنيم، ما مشاركت كرديم شما هم اگر میتوانید دریغ نکنید. حتی اندک!!! براي حمايت مالى از طريق شماره ى #٤٤٤*٧٨٠* اقدام كنيد. #یوزتاابد

خانه سکه ایران حامی یوز ایرانی در کمپین یوز تا ابد

کمپین "#یوزتاابد" هم‌زمان با روز ملّی یوزپلنگ ایرانی توسط هدیه تهرانی و جمعی از هنرمندان دیگر راه‌اندازی شد. همان‌طور که از نام کمپین پیداست، هدف آن جلوگیری از انقراض یوز ایرانی است و سعی دارد با جلب کمک های مردمی قدمی برای حفظ این گونه ارزشمند در ایران بردارد. این گونه به شدت در خطر انقراض با چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند که علی‌رغم تلاش‌های انجام شده در سال‌های گذشته هنوز به توجه ویژه ما نیاز دارد.

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

یوز پلنگ ایرانی

ثبت نام حضوری شمش و سکه یوز ایرانی جهت حمایت از 50 یوز ایرانی با همکاری خانم هدیه تهرانی

تاریخ : دهمین نمایشگاه طلا و جواهر 13الی 16 دی ماه

ثبت نام آنلاین هم بعد از نمایشگاه خواهیم داشت.