برای عضویت در خبرنامه و اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای ما ایمیل خود را وارد نمایید

   

تمبر فاخر رسمی جمهوری اسلامی ایران، تمبر کلکسیونی با مشارکت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران

اولین تمبر فاخر طلا و نقره رسمی جمهوری اسلامی ایران

« امام خمینی »  ، اولین رهبر نظام جمهوری اسلامی ایران بود که انقلاب ۱۳۵۷ ایران را رهبری کرد و نظام جمهوری اسلامی ایران را بنیان گذارد.
تمبر فاخر طلا و نقره امام خمینی (ره)، اولین تمبر فاخر طلا و نقره رسمی جمهوری اسلامی ایران است که به پیشنهاد شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، پرتره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) انتخاب شد.

دومین تمبر فاخر طلا و نقره رسمی جمهوری اسلامی ایران

« حافظ شیرازی » معروف به لسان‌الغیب  شاعر بزرگ سده هشتم ایران )برابر قرن چهاردهم میلادی(و یکی از سخنوران نامی جهان است. بیش‌تر اشعار او غزل هستند که به غزلیات حافظ شهرت دارند. هرساله در تاریخ ۲۰ مهرماه مراسم بزرگ‌داشت حافظ در محل آرامگاه او در شیراز با حضور پژوهشگران ایرانی و خارجی برگزار می‌شود. مطابق تقویم رسمی ایران این روز، روز بزرگ‌داشت حافظ نامیده شده است.
تمبر فاخر طلا و نقره حافظ، دومین تمبر فاخر طلا و نقره رسمی پست ملی جمهوری اسلامی ایران است که طرح آن توسط استاد فرشچیان نقاش و نگار مشهور ایرانی، نقاشی شده است و تمبر فاخر و نقش برجسته طلا و نقره آن توسط صنایع دستی پرنیا  اجرا و تولید شده است.

سومین تمبر فاخر طلا و نقره رسمی جمهوری اسلامی ایران

« ابوالقاسم فردوسی » ، شاعر حماسی ایرانی و سرایندۀ شاهنامه، حماسه ملی ایران است که آوازه جهانی دارد. فردوسی را بزرگ‌ترین سراینده پارسی‌گو دانسته‌اند، که از شهرت جهانی برخوردار است. فردوسی را حکیم سخن، حکیم توس و استاد سخن گویند.

تمبر فاخر طلا و نقره فردوسی، سومین تمبر فاخر طلا و نقره رسمی پست ملی جمهوری اسلامی ایران است که پرتره حکیم ابوالقاسم فردوسی، شاعر نامدار و حماسه سرای بزرگ ایرانی، سرایندۀ شاهنامه حماسۀ ملی ایران انتخاب شد.
پرتره منتخب اثر مرحوم استاد صدیقی نقاش و مجسمه ساز برجستۀ ایرانی است که تندیس فردوسی واقع در میدان فردوسی تهران از کارهای برجستۀ وی می باشد.محصولات این گروه :لطفا چند لحظه صبر نمایید ...


سکه جدید 15,110,000

سکه قدیم 15,642,500

نیم سکه 7,600,000

ربع سکه 4,590,000

اونس طلا 1,348

سکه گرمی 3,100,000

طلا 18 عیار 1,484,460

شمش طلا 1 گرمی پرنیا 2,209,270